Брокер з накопичувального страхування

broker 1


Чому брокер Ваш найкращий друг при оформленні заяви на страхування життя!


Безліч людей помилково думають, що вони можуть отримати більш вигідні умови по накопичувальному страхуванню життя, якщо вони купують поліс безпосередньо у компанії зі страхування життя, а не через брокера, посередника або незалежного консультанта, але це зовсім не так.

Є ряд причин, за якими людина може заплатити менше, при цьому отримати хороші умови за договором накопичувального страхування життя, в тому випадку коли він купуєте його через брокера або посередника.

Як правило знання людини про накопичувальне страхування (страхування життя) дуже малі, особливо в Україні, для нас цей продукт абсолютно новий. Їснує приказка “мало знань небезпечна річ” Проблема полягає в тому, що свою неусвідомленість в цій сфері, люди використовують щоб вибрати поліс накопичувального страхування і придбати його безпосередньо від страхової компанії, думаючи що вони знають достатньо, щоб самостійно укласти договір.

Але це не завжди так – необхідно враховувати наступне:


У будь-якому договорі є поняття дрібного шрифту. Більшість з нас, не мають уявлення про різних положеннях і формулюваннях, які включені в типовій поліс страхування життя. Це може привести до неприємних сюрпризів, і навіть може коштувати нам додаткових грошей і претензій. Брокери розуміють мову страхування, і вони знають, які пункти важливі, а які просто можна упустити.

Є договору, які мають на увазі під собою спочатку, отримати дешеві умови по страхуванню життя, але які містять в собі багато положень і винятків, в подальшому які, при необхідності, можуть перешкоджати і впливати на страхову виплату для себе або для своїх близьких. Так часто відбувається в разі коли договору страхування життя купуються за дуже низькими цінами, натомість на це компанія обіцяє дуже щедрі умови страхування.
У договорах накопичувального страхування, є опціони, за якими компанія здійснює так само виплати, в подальшому ці опціони мають на увазі під собою медичне втручання, важливо щоб клієнту доступно роз’яснили за що він може отримати виплату, а за що ні, оскільки ці положення містять виключення.
Іншими словами, Ви можете заплатити за продукт, з якого не отримаєте ніякої користі.

Брокер з накопичувального страхування життя – дорожче не буде!


Financial consultant presents bank investments to a young couple

У більшості випадків, люди думаю що купуючи договір через посередника (брокера) це буде коштувати їм дорожче, тому як брокер, візьме свою комісію за надання послуг. Насправді ж, послуги брокера коштуватимуть не дорожче ніж послуги від самої страхової компанії. Як правило кожна страхова компанія, в рамках співпраці, оплачує частину винагороду брокеру за залучення клієнтів.

Брокер в свою чергу, це незалежний експерт, який завжди повинен приймати сторону клієнта, і виходячи з його потреб, вигоди, додаткових побажань, повинен підібрати йому надійну компанію для інвестування його коштів. Винагорода брокеру страхові компанії оплачують плюс мінус однаково. В інтересах брокера підібрати кращу компанію для клієнта з кращими умовами. А задоволений клієнт це широкий проспект для нових договорів. До того ж брокер сам не зацікавлений співпрацювати з поганими і ненадійними страховими компаніями, оскільки він несе відповідальність перед клієнтом, скріплену договором, за вибір тієї чи іншої компанії.

Крім того, страхові компанії в рамках співпраці, пропонують брокерам знижки, які потім можуть застосовуватися на благо клієнта, таким же чином працює співробітництво, готелів, компаній з оренди автомобілів і авіакомпаній, пропонуючи знижки для туристичних агентств.
Наприклад, страхова компанія, може запропонувати 15% знижку на поліс страхування життя для клієнта, що надаються брокером. Для своїх постійних клієнтів, брокер може робити більш істотні знижки, часом навіть зі своєю комісії.

В кінцевому підсумку Ви будете оплачувати менше, використовуючи страхового брокера. Страхові брокери знають, де отримати кращі пропозиції по страхуванню життя, і часто зможуть запропонувати Вам більш низьку страхову премію, ніж Ви, могли б отримати її самостійно від страхової компанії.

Якщо Ви, зважилися вести справи самостійно, зі страховою компанією, думаючи, що Ви отримаєте велику вигоду, не використовуючи послуги брокера, намагаючись заощадити, може статися все з точністю навпаки. В кінцевому підсумку Ви можете заплатити більше, ніж якщо б Ви використовували страхового брокера.

Є деякі галузі в житті, де термін зроби це сам – не працює. Купівля накопичувального страхування життя є одним з них.

Хотілося б підвести підсумок, і ще раз Вам нагадати, що договір накопичувального страхування життя це довгострокові інвестиції, які відповідають, за фінансовий захист і стабільність в нашому житті, нашого матеріального блага і майбутнього, а так само за життя і здоров’я близьких нам людей. Тому підходити до вибору компанії, якій Ви довірите таку важливу роль, потрібно правильно і професійно.