Дитяче страхування

Накопичувальне страхування для дітей

students finzah-info

Діти це наше майбутнє. Це наша інвестиція, турбота і відповідальність. Більшість батьків не замислюються про те, як швидко летять роки, і наші діти, які ще вчора лежали в пелюшках і ходили в садок, сьогодні складають іспити до вузів, кажуть я одружуся або виходжу заміж. Вони рвуться до нових перемог і горизонтів.

На жаль ми, як батьки, в силу тих чи інших обставин, не завжди опиняємося фінансово підготовлені до даних етапах життя, своїх дітей.

Для того, що-б завтра не думати про те:

Де взяти кошти на навчання дитини?
Як придбати житло чи авто для дитини?
За які кошти організувати весілля?
Як фінансово, надати підтримку, на початковому етапі бізнес проекту, свого вже дорослу дитину?
Для цього й існують, дані дитячі накопичувальні програми, зі страховим покриттям на весь період життя, починаючи від народження дитини, і закінчуючи його надходженням в Вуз, одруженням, організацією особової справи і.т.д.

Схема роботи накопичувальних програм, в допомогу батькам.

Сім’я відкриває накопичувальний договір, і шляхом відрахування робить регулярні внески, розмір внесків і їх регулярність, обмовляється і розраховується індивідуально під кожну сім’ю, в залежності від потреб, і від можливостей родини. По закінченню часу (терміну дії договору) сім’я забирає накопичені кошти, разом з інвестиційним доходом, який сформується за роки, поки накопичувався капітал.

У накопичувального договору, є дві обов’язкові, а також додаткові опції.
Обов’язкові функції:
Перша функція це дожиття, коли все добре, і людина оформили договір на певний період років, через роки забирають свої кошти назад, разом з інвестиційним доходом, який сформувався за ці роки. (Інвестиційний дохід -це дохід, який отримує людина від інвестицій страхової компанії , в різні галузі економіки держави, банківську сферу, і.т.д (аналог процентної ставки, за депозитними договорами в банку)
Друга функція це коли людина з якоїсь причини не доживає до кінця терміну дії договору, в такому випадку, в перебігу 15 днів його близькі або родичі
(Вигодонабувач, хто вказаний в договорі, як спадкове особа) отримує страхову виплату, розмір страхової виплати в компаніях, як правило, дорівнює тій сумі яку людина повинна була накопичити протягом усіх років дії договору, але буває і так, що страхова виплата формується виходячи з умов договору, термінів і внутрішньої політики самої компанії-гаранта, в якій Ви будете накопичувати свої заощадження.

Додаткові опції, які доповнюють договір:
Смерть в результаті ДТП
важкі захворювання
тілесні ушкодження
Хірургічне втручання
Нещасний випадок
травми
Інвалідність 1,2,3 групи
Звільнення від сплати страхових внесків

За, ці опції, людина оплачує додатково, це ризикові програми, оплата по ним проводитися раз на рік і не має відношення до накопичувальної частини.
Тобто, ці кошти не підсумовуються з основним накопичувальним капіталом, який людина через року заберет.Есть компанії які в якості бонусу для клієнта включають
деякі з них до складу основного договору.
Вартість такого опціону в середньому становить від 5% до 10% від суми основної страхової премії, яку людина оплачує за основним накопичувальним договором.

Якщо страхова подія настав за опціоном (нещасний випадок, інвалідність, ДТП, втрата працездатності, госпіталізація, тілесні ушкодження) то клієнту
проводитися виплата страхової суми, (її розмір встановлюється внутрішньою політикою компанії, в якій Ви будете накопичувати кошти) Якщо подія не настав,
кошти клієнту не повертаються. Принцип роботи аналогічний ризиковим програмами страхування: КАСКО, ОСАГО, медичного страхування, і.т.д.В подальшому, після закінчення терміну дії договору, якщо з якоїсь причини, накопичені заощадження людині не знадобляться, вони можуть бути переведені, в статус
пенсійного забезпечення, фінансового захисту, або використовуватися вже для потреб сім’ї, на Вашу дитину, у вигляді накопичувального страхування життя, або пенсійного забезпечення.

Кілька цікавих фактів, які роблять ці накопичувальні програми більш привабливими:

Засоби які накопичуються в лайфових страхових компаніях, не підлягають арешту або конфіскації.
Засоби які накопичуються в лайфових страхових компаніях успадкує спадкоємцями без сплати податків. (Якщо спадкоємці є членами сім’ї спадкодавця
першого ступеня споріднення (батьки спадкодавця; чоловік і дружина спадкодавця, діти спадкодавця, у тому числі усиновлених)
Під накопичені кошти (викупні суми) в лайфовою страхової компанії, можна оформляти іпотечний, споживчий та інші види кредитів, безпосередньо у компанії з
мінімальною процентною ставкою.
За довгостроковими договорами, держава надає податкову знижку (відшкодування частини витрачених коштів за договором)
Рівень надійності і збереження коштів, які накопичуються в лайфових страхових компаніях, мають дуже високий клас надійності, на порядок вище ніж в банківських установах.