Інші види страхування

auto_insuranceАвтострахування

Автострахування, є фінансовим захистом на зниження витрат для власників транспортних засобів, в результаті ДТП, викрадення або пошкодження транспортного засобу. Людина вносить внесок на рахунок страхової компанії, здобуваючи в такий спосіб собі поліс, натомість на це, при настанні страхового випадку, компанія оплачує всі або більшу частину витрат, понесених в результаті страхової події.


medicinskoe-strahovanie Медичне страхування

Медичне страхування, є одним з видів страхового покриття, яке покриває вартість медичних, медико-профілактичних і хірургічних послуг. Людина вносить разовий внесок на рахунок страхової компанії, натомість на це, при настанні страхового випадку, компанія оплачує всі або більшу частину витрат, понесених в результаті страхової події.


travel-insurance-imgТуризм-страхування

Є страхуванням, яке призначене для покриття: скасування поїздки, медичних витрат, при втрати багажу, авіакатастроф і інших непередбачених ситуацій, понесених під час подорожей, як на міжнародному рівні так і в межах своєї країни.


strahovanie-gilia-nedvigimostСтрахування-житла

Страхування для домовласників, забезпечує фінансовий захист від стихійних лих. покриває збитки пов’язаний з відповідальністю за будь-які пошкодження майна Вашого, або інших людей. Стандартний поліс як правило страхує сам будинок і речі, які ви тримаєте в ньому.