Чому я повинен купити страхування життя?

thumbsБагато фінансові експерти вважають страхування життя, дуже розумним інструментом для інвестування.
Це може бути важливим фінансовим інструментом в наступних ситуаціях:

Відповідальний за утриманців.

Коли рідні люди залежать від вашого доходу, якщо Ви помрете, страхування життя, може замінить Ваш дохід для них, в той момент. Найбільш доречно таке страхування для батьків з маленькими дітьми. Дане страхування, також може застосовуватися до сімей, у яких у зв’язку з втратою годувальника суттєво постраждає сімейний дохід і бізнес. Так само є люди, від доходу яких, залежать ще й такі близькі і
рідні як: батьки, брати, сестри або дорослі діти, які продовжують спиратися на них у фінансовому плані.

Впевненість у завтрашньому дні.

Якщо Ваш роботодавець, не надає ніякого соціального пакета, і зарплата виплачується Вам нелегально. У разі, якщо щось станеться, і Ви на зовсім, або на якийсь час, не зможете виконувати свої зобов’язання по роботі, роботодавець зможе легко Вас замінити, при цьому право на соціальні виплати у Вас відсутні, тому всі витрати Вам доведеться оплачувати з власної кишені.

Оплата ритуальних послуг.

Страхування життя допоможе оплатити похорони і похоронні витрати, заповіту і інші адміністративні та юридичні витрати, по нерухомості, борги, кредити і медичні витрати, які можуть не покритися медичною страховкою, в тому випадку якщо вона є.

Створення спадщини для ваших спадкоємців

Навіть якщо у Вас, немає інших заощаджень, щоб передати своїм спадкоємцям, Ви можете створити спадщину, купивши поліс страхування життя і вказати вигодонабувачем то особа якого Ви, вважаєте за краще залишити спадок. Згідно із законом, якщо ви наближений до першої лінії спорідненості (батьки, батьки чоловіка або дружини, її чоловік або дружина, діти, діти чоловіка або дружини, а також усиновлені діти) оплачувати податки з такої спадщини не доведеться.

Зробити значні благодійні внески

Ви можете пожертвувати Ваш капітал на благодійні цілі, таким чином Ви можете зробити набагато більший внесок у благодійність, ніж якби Ви пожертвували
грошовий еквівалент дорівнює одній сумі. За допомогою даних програм по страхуванню життя, можна надати допомогу дітям з малозабезпечених сімей, або дітям сиротам, з подальшим накопиченням коштів на їх навчання.