Лайфове страхування життя

 

Твой бизнес идет вверх?

Страхування життя (Лайфове страхування) слова, які у більшості людей в Україні асоціюються з чимось складним, незрозумілим, непотрібним. Свого часу, я був такої ж думки, для мене це був дрімучий ліс, в якому я нічого не розумів і не хотів розуміти, я не вважав цей продукт за необхідне тому і не бачив необхідності в ньому розбиратися.

Я зіткнувся зі страхуванням життя, коли почав замислюватися про те, як в нашій державі по закінченню років, не залишитися біля розбитого корита, і мати права на державну пенсію, або взагалі мати право на пенсію. Оскільки вже усвідомлений вік, а він сам-собою наштовхує на роздуми про вільний час як кажуть на заході. Я дізнався, що більшість країн світу, застосовують для нарахування пенсій, своїм громадянам, так звану багаторівневу систему накопичення пенсій. Це коли людина має право вибору, і одночасно може використовувати кілька інструментів для накопичення пенсійного капіталу, ці накопичувальні інструменти контролюються на законодавчому рівні і їх надійність набагато перевищує інші фінансові інститути. Саме ця пенсійна система і включає в себе накопичення коштів в лайфовою страхової компанії (страхової компанії життя). Я дізнавався про страхування життя все більше і більше нового, я розумів що цей інструмент важливіше ніж страхування чого або взагалі, оскільки мова йде про найцінніше що є у людини, його сім’я, життя, майбутнє.

За допомогою даного страхування в більшості країн світу, навчають дітей в Університетах, залишають спадщину, захищають фінансово себе і свою сім’ю від непередбачених обставин в житті, створюють собі пенсійний капітал і.т.д. Плюсів дуже багато. На сьогодні, вартість такого страхування в Україні, дорівнює, зайвої чашці кави в день. Спочатку, мене захопила сама ідея накопичувального страхування життя, потім надійність і гарантії які є у цього виду накопичень, так само ще багато позитивних моментів ніж мене привабило даний напрямок, тому, вже більше п’яти років, я надаю людям, безкоштовні консультації по накопичувальному страхуванню життя . Це дає людям можливість, дізнатися про це більше, і вже в подальшому, розглядати і вибирати програми вже конкретно під свої потреби або потреби своєї сім’ї. На сьогоднішній день, я вважаю, що страхування життя, потрібно більше не спроможним людям, хоча вони цим інструментом вміло користуються, а саме середньому і мало захищеним прошарку населення. Не лінуйтеся, дізнавайтеся більше про це, це відмінні інструменти накопичення, а найголовніше, надійність цих накопичень, перевищує збереження коштів в інших фінансових установах. Для нас, як для споживача, це безпрограшна вкладення коштів, в будь-якому випадку.

Андрій Чернюк.

(консультант з накопичувального страхування життя)