Нацкомфінпослуг анулює ліцензії

nackomfinposlug

logo-giga

Нацкомфінпослуг анулює ліцензії чотирьох страхових компаній

2712625-6

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) вирішила анулювати ліцензії на здійснення страхової діяльності чотирьох страхових компаній – “Українські резерви”, “Корал”, “Дісклоуз” і “ВіраЛайф” (всі – Київ) у зв’язку з відсутністю за місцезнаходженням компаній осіб, уповноважених представляти їх інтереси під час проведення позапланових перевірок. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідні розпорядження від 19 липня 2016 року оприлюднено на сайті регулятора і вступають в силу з 18 серпня поточного року.

Регулятор підкреслює, що відсутність протягом першого дня перевірки за місцезнаходженням СК особи, уповноваженої представляти її інтереси, свідчить про відмову компанії в проведенні перевірки.

Згідно з документами, всього Нацкомісія має намір анулювати 20 ліцензій: Ск “Українські Резерви” вісім ліцензій на добровільне страхування, СК “Корал” чотири ліцензії, СК “Дісклоуз” сім ліцензій на добровільне страхування, СК “ВіраЛайф” ліцензію на добровільне страхування життя.

Регулятор звертає увагу на те, що анулювання ліцензій не звільняє компанії від виконання зобов’язань за укладеними договорами.

СК “Українські резерви”, “Корал” і “Дісклоуз” спеціалізуються на наданні послуг у сфері ризикового страхування, СК “ВіраЛайф” – в сфері страхування жізні.СК “Українські Резерви” зареєстрована в 1999 році.

За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, фізособа-ГРОМАДЯНИН України 21,45% володіє статутного капіталу компанії. Згідно Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, її кінцевим бенефіціаром є Сергій Коваленко. Статутний капітал СК складає 6,944 млн грн.СК “Корал” зареєстрована в липні 2006 року.Згідно Єдиного держреєстру, ТОВ “Сигма Капітал” (Донецьк) володіє 95,2%, її Олег АКЦІЙ Плотніков – 3,9%, Юлія Степанко – 0 , 9%. Статутний капітал компанії – 13,455 млн грн.СК “Дісклоуз” зареєстрована в травні 2010 року. За даними держреєстру, компанія “Костмен Продактс А.С.” (Беліз) володіє 99,96% статутного капіталу ЇЇ, ЖИТЕЛІ білорусі Любов і Володимир Абрамович Пищенко – по 0,02%. Статутний капітал компанії – 14 млн грн.СК “ВіраЛайф” зареєстрована в травні 2007 року. За інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, ТОВ “українське сейв Лайф” є власником 99,98% акцій СК. Згідно Єдиного держреєстру, кінцевим бенефіціаром страховика виступає житель Києва Гліб Герич. Статутний капітал СК складає 12 млн грн.

Источник:Gigamir