Накопичувальне страхування для пенсіонерів.

pensonnie nakoplenia

pensionnoe nakoplenia

Коли Ви стаєте старше, може здатися не розсудливо здійснювати страхування життя. Ви могли б піти у відставку, так, як є свій будинок, і є діти, які є самодостатніми.
Для більшості людей, страхування життя, призначене для фінансового захисту себе і своїх близьких. Є деякі фінансові ситуації, коли просто необхідно розглядати страхування життя, у дорослому віці.

Перед тим, як припинити платежі за своїм полісом, є сенс розглянути кілька причин по яким цей поліс, може бути важливий і далі в Вашому житті.

1. Якщо Ви маєте борги, і як і раніше працює.
Якщо Ви до сих пір вносите платежі за кредитними угодами з нерухомістю, маєте студентські кредити або є заборгованості по кредитній картці, в цьому випадку, є сенс розглядати як і раніше страхування життя.

2. Якщо Ви маєте утриманців. Це може бути: чоловік, брат, інвалід або недорослий дитина, або навіть ваші власні батьки, тоді Вам просто необхідно, забезпечити постійну підтримку коханої людини. В даному випадку, вам так само необхідно, продовжувати поліс накопичувального страхування життя.
Маючи утриманців, які покладаються на Вашу фінансову підтримку, така ситуація, є найбільш поширеною причиною, в страхуванні життя.

3. Якщо Ви їдете і бажаєте залишити благодійне спадщина.
Коли Ви розглядаєте варіант, пожертвувати або залишити щедру суму, на благодійність, або для коханої організації, Ви можете використовувати поліс страхування життя. Замість того, щоб щорічні вносити пожертвування, поліс страхування життя, може допомогти вам залишити фінансову спадщину разовим платежем.

4. Якщо у вас є майно, сімейний бізнес, акції або цінності, які ви не хочете щоб ваша сім’я продала або платила з них податки за спадок, на допомогу теж прийде поліс страхування життя, він може забезпечити джерело грошових коштів для ваших спадкоємців.

5. Якщо Ви розглядаєте інші інвестиційні варіанти для своїх коштів.
Якщо у вас є багато заощаджень, які не люблять ризик, відмінною надійною інвестицією, може стати поліс страхування жізні.Данная політика вкладів, буде мудрим способом, урізноманітнити і захистити свої інвестиції.