Пенсійне страхування

пенсионное страхование

Old-Age-Security-Pension-Deferral-Canada1

Накопичувальне пенсійне страхування

Пенсійні накопичення це ряд накопичень, які потрібно робити вже сьогодні не відкладаючи. На це є ряд причин, про які, нам уже не те що натякають з політичної трибуни, а говорять відкрито, для цього вводять пенсійну реформу, і.т.д.

Для держави, пенсійні виплати, це важка ноша, з якої будь-який уряд хоче розпрощатися, тільки на відразу рубати з плеча, а поступово.

Якщо ми будемо трохи проявляти пильність то побачимо, що цей момент наближається все швидше і швидше, тим більше що курс ми вибрали на Європу.

Кожна людина, повинна накопичувати собі на пенсію сама, на державу надію краще не покладати, так як в 90% можна залишитися біля розбитого корита.

Для цього і існують накопичувальні програми для пенсії перевірені часом і мільйонами людей у ​​всьому світі. Принцип їх роботи дуже простий.

Людина відкриває рахунок в спеціальній компанії, і шляхом відрахування, робить регулярні внески. Автоматично на весь період дії договору, у людини формується захист, на випадок смерті, травми, інвалідності, втрати працездатності і.т.д. По закінченню терміну дії договору, якщо все добре, людина може забрати накопичену суму, разом з інвестиційним доходом, будь-яким зручним для нього способом (одноразово, раз на місяць, щоквартально, раз на пів року, раз на рік) Якщо ж в цей період життя з людиною що то трапляється, він або його родичі отримує страхову суму, розмір якої як правило дорівнює всій сумі яку людина повинна була накопичити за весь час дії договору.