Переваги накопичувального страхування!

Причина 1 Державна пенсія

h1_1996n

З кожним роком державі, все складніше і складніше виконувати свої зобов’язання, з пенсійних виплат. Після певного періоду часу, солідарна форма пенсійних накопичень при державі, зовсім себе вичерпає, і мільйони людей залишаться біля розбитого корита, або зовсім з мінімальною пенсією на яку важко буде купити шматок хліба. На сьогоднішній день уряд України вже відкрито заявляє що грошей в бюджеті з кожним роком все менше і менше для пенсійних виплат. Коли ці гроші зовсім припиняться, простому народу ніхто не скаже. Одним з альтернативних методів, з накопичення пенсійного капіталу, та й мабуть найвигіднішими на сьогодні залишається страхові лайфові компанії, які крім гарантій накопичень, також закладають фінансовий захист на випадок смерті, травми, нещасного випадку з кліентом.і.т.д. Даним методом накопичень, вже дуже давно користуються громадяни інших країн світу, тому у них і є можливість по виходу на пенсію подорожувати відвідувати різні куточки планети, займатися улюбленою справою. Культура ідеї подбай про себе сам, у них закладена з народження. Що відклав за активний період життя, то і маєш потім.

Причина 2 Інвестиційний дохід

jim_1

Коли клієнт підписує договір зі страховою компанією життя, важливо розуміти, що його внески які він регулярно робить, вони працюють приносячи людині прибуток. (Так званий інвест. Дохід) Цей інвест. дохід лайфові компанії отримують за рахунок того, що вкладають капітал в прибутково-стабільні інструменти інвестування. Це може бути нерухомість, золото, акції і.т.д. Де до 80% прибутку від таких інвестицій, страхова компанія розділяє між своїми клієнтами. На сьогоднішній день, багато хто з лайфових компаній, показують відмінний інвестиційний дохід, на рівні 15-20%, цей дохід можна пропорційно зрівняти з прибутковістю депозитного рахунку в більшості банків України. Крім цього, деякі лайфові компанії пішли ще далі, і пропонують своїм клієнтам нарахування інвестиційного доходу складним відсотком як у банках україни.

Причина№ 3 Фінансовий захист

umbrella_money

Фінансовий захист сім’ї на випадок втрати годувальника, травми, нещасного випадку, ДТП і т.д. Цей захист пропонують тільки страхові компанії життя, що вона передбачає: Уявімо собі людину 30 років який вирішив відкладати собі кошти на пенсію фінансовий інструмент для накопичень він може вибрати різний але найбільше їх як правило три. Це Банк, Недержавний або державний пенсійний фонд, і Страхова компанія життя. А тепер уявімо що через 10 років з цією людиною трапляється нещасний випадок в результаті якого він гине. При цьому, він регулярно, з року в рік справно вносив платежі.

1 Варіант Банк:

bank.

У випадку з банком, сім’я отримає його заощадження так як будуть спадкоємцями, але тільки по події 6-ти місяців, так як закон України говорить, що вступ в спадок може бути тільки через пів року. Можливо, що банк ще і вирахує відсотки, за дострокове розірвання договору.

2 Варіант  Пенсійний фонд.

Pension_1251122a Сім’я в даному випадку не отримає нічого, але при продовженні договору, вони можуть скористатися накопиченими грошима, тільки при досягненні пенсійного віку, але якщо такий фонд розориться, сім’я ризикує залишитися ні з чим, оскільки за зобов’язаннями приватних фондів, держава відповідальності не несе. Це ж стосується і Банків, ми можемо з Вами згадати наше співробітництво з банками 2008-2009рр. Я думаю, що приємного мало.

3. Варіант Страхова компанія життя.

life-insurance-companies-in-the-philippines-2014

Тут ситуація повернеться трохи інакше. Вигодонабувачі в даному випадку (сім’я) протягом 15 днів, отримає разову виплату в розмірі 100000грн на будь-який рахунок вкаже спадкоємець (виплата залежить від різних факторів, тут вказана мінімальна)

Варто, звичайно, і поставити жирний акцент на тому,що страхові компанії житті мають безстрокову ліцензію, і за законодавством України не мають права оголосити себе банкрутами, а також, що кожна СК (Страхова Компанія) має перестраховиків. Перестраховик, це компанія, яка разі неплатоспроможності СК покладає на себе зобов’язання перед клієнтами по виплатах. Як правило, сьогодні всі перестраховики існуючих СК компаній в Україні, це перестраховики із західним капіталом. Ми всі пам’ятаємо, як збанкрутував Ощадбанк СРСР, і які пропали гроші на книжках. Так ось, якщо б у той час в Ощадбанку був перестраховик, всі люди отримали б свої заощадження.

Причина№ 4 Безпрограшний варіант.

1433665815664477100

Якщо людина набуває собі програму накопичувального страхування, він гарантує собі і своїм близьким що капітал вказаний в полісі буде в будь-якому випадку.

Все дуже просто. Дай бог в життя у людини все буде добре, тоді за термін дії поліса, своїми періодичними внесками, він накопичить капітал який йому потрібен. Якщо ж злий рок втрутиться і завадить людині довести розпочате до кінця, то тоді капітал який вказаний в полісі, все одно буде виплачений сім’ї. тільки вже як страхова виплата у зв’язку зі смертю застрахованого. Я хотів би ще раз підкреслити що це найважливіша властивість поліса накопичувального страхування життя. Жоден фінансовий інструмент не може цього надати. тільки поліс страхування життя.