Про нас

Фінзах-інфо- онлайн платформа, з надання страхових послуг,(накопичувальне страхування життя, автострахування: автоцивілка, КАСКО, зелена карта, медичне страхування, страхування житла, страхування туристів, або осіб від’їжаючих закордон.

Пенсійне накопичувальне страхування (альтернатива державної пенсії)
Дитячі накопичувальні програми, (навчання у ВНЗ, покупка житла, покупка авто, відкриття бізнесу, фінансове забезпечення весілля, створення спадщини і т.д)
Фінансовий захист сім’ї та бізнесу.

 

Також, на нашому сайті, Ви можете детально ознайомитись з темами накопичувального страхування життя.
На сьогоднішній день, культура накопичувального страхування в Україні, практично відсутня, хоча в інших країнах Європи і світу, ці продукти вже більше 100 років успішно працюють і є основними, стабільно-довгостроковими вкладеннями, для людей, які хочуть залишити спадщину, накопичити на навчання дітей , відкласти кошти на пенсію, або просто захистити фінансово, свою сім’ю.

Надійність лайфового страхування, відкриває нам можливості, користуватися тільки кращими накопичувальними програмами, з дуже прибутковим інвестиційним доходом, і гарантованої збереженням накопичуваних коштів.
Інвестуючи свої кошти в накопичувальне страхування життя, Ви робите диверсифікацію ризиків, одночасно, забезпечуючи собі спокій, в своєму завтрашньому дні, фінансовий захист своєї сім’ї, забезпечену старість, навчених дітей, правильно залишене спадок і.т.д.

Широкий спектр продуктів лайфового напряму, надає клієнтові можливість, вести переговори з компанією, в дуже гнучкому форматі, і обговорювати вигідність вкладених коштів.

Створення свого капіталу на старість, або мати можливість навчити дитину, це повинен бути уклад, нашого з Вами життя. Скориставшись фінансовими наокпичувальними інструментами, це стане цілком реально, надійно і стабільно.