Про нас

 

Фінзах-інфо- онлайн платформа з накопичувального страхування життя, що включає в себе:

  • Пенсійне накопичувальне страхування (альтернатива державної пенсії)
  • Дитячі накопичувальні програми, (навчання у ВНЗ, покупка житла, покупка авто, відкриття бізнесу, фінансове забезпечення весілля, створення спадщини)
  • Фінансовий захист сім’ї та бізнесу.

 

На нашому сайті, Ви можете детально ознайомитись з темами накопичувального страхування життя.
На сьогоднішній день, культура накопичувального страхування в Україні, практично відсутня, хоча в інших країнах Європи і світу, ці продукти вже більше 100 років успішно працюють і є основними, стабільно-довгостроковими вкладеннями, для людей, які хочуть залишити спадщину, накопичити на навчання дітей , відкласти кошти на пенсію, або просто захистити фінансово, свою сім’ю.

Надійність лайфового страхування, відкриває нам можливості, користуватися тільки кращими накопичувальними програмами, з дуже прибутковим інвестиційним доходом, і гарантованої збереженням накопичуваних коштів.
Інвестуючи свої кошти в накопичувальне страхування життя, Ви робите диверсифікацію ризиків, одночасно, забезпечуючи собі спокій, в своєму завтрашньому дні, фінансовий захист своєї сім’ї, забезпечену старість, навчених дітей, правильно залишене спадок і.т.д.

Широкий спектр продуктів лайфового напряму, надає клієнтові можливість, вести переговори з компанією, в дуже гнучкому форматі, і обговорювати вигідність вкладених коштів.

Створення свого капіталу на старість, або мати можливість навчити дитину, це повинен бути уклад, нашого з Вами життя. Скориставшись фінансовими наокпичувальними інструментами, це стане цілком реально, надійно і стабільно.