Що таке страхування життя?

polis strahovania gizni

lifeinsurance-crop-600x338Страхування життя є договір, між клієнтом (власником страхового поліса) і страховиком, де страховик обіцяє виплатити вказаною бенефіціару суму грошей, якщо станеться смерть застрахованої особи. Залежно від умов контракту, є й інші події, такі як невиліковні хвороби, або критичні захворювання, по ним також може проводиться виплати. Страхувальник у свою чергу, зазвичай вносить премію, він може це робити регулярно, або в якості однієї суммой.Подкрепляется дана угода, юридичним контрактом, умови контракту, описують обмеження страхових випадків.

У перші, страхування життя датується в Стародавньому Римі; там створювалися так звані “Похоронні клуби» які оплачували похорон своїх колег з єдиної каси. Першою компанією, що пропонує страхування життя в наш час, була: Perpetual Assurance Office, заснована в Лондоні в 1706 році William Talbot і Sir Thomas Allen.Каждий член, зробив щорічний платіж за акцію від однієї до трьох акцій з урахуванням віку членів, які є від дванадцяти до п’ятдесяти п’яти. В кінці року частина »світового вкладу» була розділена між дружинами і дітьми померлих членів, пропорційно кількості належних їм акцій.

Мета страхування життя!
Страхування життя дозволяє людині вирішити цілий комплекс соціально-економічних проблем. Умовно ці завдання можна об’єднати в дві групи: соціальні і фінансові. Реалізація перших дозволяє подолати недостатність системи державного соціального страхування і забезпечення (накопичення певних грошових сум, наприклад, до виходу на пенсію, або до повноліття, або до інших подій в житті застрахованої особи). Реалізація друге є захистом фінансових інтересів страхувальника або застрахованої особи при настанні смерті.