Страхові компанії України-накопичувальна пенсія


Страхова компанія ARX – частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. Потужний міжнародний страховий та перестрахувальний холдинг. В Україні працює з 2019р. Раніше компанія (AXA-Страхування )
Приватне Акціонерне товариство «Українська Акціонерна Страхова Компанія АСКА-ЖИТТЯ» - перша в Україні недержавна компанія, яка отримала ліцензію на здійснення діяльності у сфері страхування життя. З моменту заснування і по сьогоднішній день Компанія є одним з лідерів на ринку страхування життя України.
«Граве Україна» - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE, заснована 23 березня 1998 року. GRAWE був першим західним концерном, який прийшов в Україну в нелегкі часи 90-х років в період недовіри та кризи до будь-яких фінансових інститутів.
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 23-річний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.
У березні 2008 року холдинг KD Group почав свою діяльність в Україні та заснував компанію страхування життя ЗАТ "КД Життя". Компанія активно вийшла на ринок страхування, запропонувавши інноваційні продукти, які були розроблені з урахуванням багатого досвіду в сфері страхування та управління активами, з розумінням потреб українського ринку.
ПрАТ СК "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп" надає послуги зі страхування життя з 1999 року. Компанія має ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.
MetLife Inc. є провідною корпорацією зі страхування життя і надання програм захисту працівників найбільших компаній у всьому світі. В Україні Компанія веде свою діяльність з 2002 року.
Приватне АТ «Страхова компанія« Оранта-Життя »- одна з найбільших на українському ринку і найбільш динамічно розвиваються компаній в сфері страхування життя. Компанія була заснована 26 травня 1998 року і діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.
На страховому ринку України СК «PZU Україна Страхування життя» працює з 2003 Зараз діє відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Впроваджує програми страхування життя, засновані на багаторічному досвіді «PZU Zycie SA» з урахуванням особливостей страхового ринку України.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Страхова компанія« ТАС »- Національний лідер України на ринку страхування життя. Працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія« Приват Поліс », заснованої в 2000 році. Страхова компанія «ТАС» входить до складу однієї з найбільших в Україні фінансово-інвестиційної групи «TAS GROUP».
Приватне акціонерне товариство страхова компанія «Теком-Життя» - провідна компанія по страхуванню життя в Одеському регіоні, надає юридичним і фізичним особам послуги з накопичувального страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення. Була зареєстровано 27 травня 2003.
Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія« УНІКА Життя »є дочірньою компанією UNIQA Insurance Group - найбільшого страховика Австрії. Створена 14 липня 2006 року.