Страхування життя-особлива причина

Страхование жизни Киев

 

Купить страхование жизни Украина

У кожного з нас, настають такі моменти в житті, коли ми досягаємо певного етапу і усвідомлюємо що потрібно вносити деякі зміни в наше життя.

Ніщо не зрівняється з народженням нового життя в цьому світі.
Ми з чоловіком, витратили перші п’ять років нашого шлюбу, на те, що б вибратися з боргів, після чого, почали створювати невелику заначку і готуватися до того, що б стати батьками.

 

 

І ось настав той день. Ми стали батьками. Розпочався другий етап в нашому житті, він проходив в турботах, пелюшках, нічних недосипання і.т.д. Час минав, озирнувшись назад, ми бачили, що час біжить і біжить дуже швидко, і ось хрестини пролетіли, потім відсвяткували перший юбилейчик в рік, потім малюк почав ходити і розмовляти, в один момент, озирнувшись назад, ми побачили що три роки пролетіло як один день. Це і наштовхнуло на думку про те, що, так само в турботах і клопотах пролетять і наступні роки, і нашій дитині потрібно буде надходити в інститут і здобувати освіту.

Після ряду моніторингів, перегортання інтернету і рад родичів і знайомих ми прийшли до думки, що накопичувальне страхування життя, це найнадійніший спосіб відкладати на навчання нашу дитину. Цей спосіб нам підказала моя знайома, яка ще в 1999 році виїхала на постійне місце проживання в Австрії, в Європі ці накопичувальні програми, дуже поширені і стабільно працюють уже десятиліттями. Промоніторивши ряд компаній, ми з чоловіком, зупинили свій вибір на одній з них, після чого, оформили собі поліс.

До народження дитини, покупка даного поліса навряд чи б прийшла в голову мені і чоловікові. Якщо що то б сталося з одним із нас, і один з нас, залишився б без іншого, у фінансовому плані ми б труднощі не відчували. У кожного з нас була робота, і ми були вільними від відповідальності. Але як тільки ми набули статусу мами і тата, все змінилося. До складу нашої сім’ї, тепер входить третій чоловічок, про який ми повинні дбати в тому числі і матеріально, оскільки він ще малий і ми в повній мірі повинні покривати всі його потреби.

Якщо ви перебуваєте на подібному етапі в Вашому житті, пам’ятайте кілька ключових факторів:

* Дізнайтеся про це більше, і створіть своїм дітям і в цілому сім’ї, фінансовий захист, яка буде з легкістю покривати Ваші сьогоднішні потреби.
* Запитайте себе, що буде з Вашим фінансовим становищем в сім’ї, якщо ваш основний годувальник, чоловік або дружина піде з життя?
* Прорахуйте яка сума Вам необхідна, щоб заповнити бюджет сім’ї в довгостроковій перспективі якщо станеться непоправне?
* Якщо у Вас є фінансові зобов’язання, такі як кредити, або ще які-небудь довгострокові фінансові заборгованості, то Вам знадобиться сума страхування вище, це теж варто враховувати, при виборі накопичувальної програми!